Hakkımızda

Erotik Alışveriş in Türkiye Adresine Hoş Geldiniz.

Sos Bitkisel Ve Sağlık Ürünleri Ltd. Şti unvanıyla, 2011 yılında   Sakarya 'da Kurulan Erotik alışveriş pazarına artı değer katmak ve erotik alışveriş tutkunlarının sunduğu en geniş ürün yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle ihtiyaç için yola çıktık.

Öncelikli hedefimiz erotik alışveriş kültürünün gelişmesine dair yeni ve kaliteli ürünler sunarak pazarın büyümesine neden bulunmak oldu. İşimizin hassasiyeti ve mahremiyeti önemliydi ve biz bu bilinçle hareket ettik.
Yenilikleri, yeni ürünler yakından takip ettik ve Türkiye pazarına taşıdık. İşimizi çok sevdik ve keyifle hiç durmadan yol aldık. Bugün modern şartlarda bir perakende mağazası, 1 antrepo (çevrimiçi ve toptan satışın yönetildiği) toplam 950 m2 alanda faaliyetimiz devam etmektedir.
Ekibimizde dinamik, deneyimli, canla başla çalışan, ekip arkadaşlarımızla sorunlarınızla sorun yaşamadık, kimseyi üzmedik, kendiniz yapılmasını istemediğimiz bir şey asla başkasına yapmadık. Ahlaklı ticaretten hiç sapmadık.

Erotik Alışveriş in Türkiye Adresi, sloganı ile başladığımız bu yolda emin adımlarla ilerlemeye ve büyümeye devam ediyor. 

Bugünlere gelmemiz emeği geçen bütün dostlarımıza, bize güvenen ve erotik alışverişlerinde bizi tercih eden tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürler.

Çünkü Biz;

● İşimizin ciddiyetini ve hassasiyetini biliriz,
● Müşterimizin mahremiyetine ve gizliliğe aşırı önem veririz,
Mağazanız rahat, güvenli alışveriş ve danışma ortamı sağlarız,  
● Bayan veya aile hizmetlerimiz için isterlerse randevulu alışveriş saati ayarlarız,
● Satış ve satış sonrası teknik destek ve bilgi danışma hizmeti veririz,
Tüm siparişleri mümkün olan en kısa süre boyutunda ulaştırırız,
● Boyut sipariş verebilirsiniz ürün göndeririz yerine başka ürün önermeyiz,
● Kutu açtı, yırtık, hasarlı ürün Gerekliyiz,
Ürünleri 500 m2 depomuzda stoklar, bitenleri stokta kalmadı yaparız,
● Biz; boyut 1 varsayılan değil her zaman ürün satmayı isteriz,
● Biz; alışverişten keyif almanız için her türlü neden sağlarız.