Gizlilik Politikası

Gizlilik Sözleşmesi

www.arkadasalazim.com web sitesi gizlilik ilkeleridir. Bu gizlilik ilkeleri SOS SAĞLIK ÜRÜNLERİ tarafından, SOS SAĞLIK ÜRÜNLERİ ‘nin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır.

Aşağıdaki maddeler  web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve İnternet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların artarda görülmesinin engellenmesi için tarayıcınızın çerezlerinden yararlanılmaktadır. Çerezlerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.

SOS SAĞLIK ÜRÜNLERİ www.arkadasalazim.com adresinde yer alan bağlantıların gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, istenildiğinde iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi vb.), istatiksel bilgilerini (yaş, yıllık gelir gibi), girmelidir.

Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, firmamız ve tarafımızca belirlenen firmalar hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır. Bbu bilgiler 3. şahıslar ve diğer firmalarla kesinlikle paylaşılmaz.

Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler.

Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır.

Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır.

İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacak, ayrıca tarafımızca belirlenen diğer firmalarla da paylaşılacaktır. Bu paylaşım reklam veren kuruluşla yapılan anlaşmalar çerçevesinde gerçekleşecektir.

Gizli Paket ve Kargo

• SOS SAĞLIK ÜRÜNLERİ olarak müşteri mahremiyeti en önemli önceliğimizdir.

  • Kargo ile istenilen siparişleriniz son derece özenli ve gizli olarak paketleme yapılır.
  • Firmamız sağlık ürünleri firması olarak geçmektedir.
  • Kargo firmaları tarafından herhangi bir şekilde anlaşılması mümkün değildir.